Sezoni 10 - Episodi 22 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 22 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 22 (I FUNDIT)

709

Carol merr Neganin në një udhëtim me shpresën se do ulë tensionet në komunitet. Negani reflekton për ngjarjet që e kishin çuar deri në atë pikë dhe cakton një drejtim për të ardhmen e tij.