Sezoni 10 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 6

5063

Carol dhe Daryl shkojnë në një mision bashkë. Negani përpiqet të kalojë provat dhe të fitojë vendin e tij mes Pëshpëritësve.