Sezoni 10 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 9

4302

Të ngecur në shpellë grupi duhet të gjejë një rrugëdalje. Negani përshtatet me njerëzit e rinj dhe pozita e tij fillon të përmirësohet.