Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

13480

Bob Li Sugër dhe bashkëshortja e tij Xhuli, marrin pjesë në ribashkimin e marinsave, ku me shumë vështirësi I shpëtojnë një sulmi terrorist. Agjentja e FBI-së, Nadinë Memfis, pranon një ofertë pune nga Patricia Gregson.