Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

10159


Faysali akuzon publikisht Hakanin për incidentin në Hagia Sophia. Zeynepi pëson një humbje të rëndë por zbulon detaje të reja për planet e armikut.