Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

17082

Luciferi dhe Chloe hetojnë vrasjen e një aktore të re. Chloe ka dyshime për besimin e saj tek Luciferi.