Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 1

3463

Ndërsa Cinaglia pret rezultatet e zgjedhjeve të tij politike, Samurai vendos kontrollin e tij mbi Aurelianon dhe Lelen. Spadino bën një lojë dinake për pushtet.