Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

10240

Një vit ka kaluar dhe Dushane është akoma numri një në trafikun e drogës me Scotsman Joen e vjetër dhe korrierin e vogël, Michaelin. Policia zbulon trupin e Kamales dhe arreston Drisin dhe Dushanen. Ata merren në mbrojtje nga avokatja Rhianna Parkes, për të cilën Dushane shfaq pëlqim.