Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

21975

Duke u ndjerë përgjegjës për vdekjen e Edit, Barry i largon shokët e tij duke u përpjekur ta mbrojë i vetëm qytetin. Cisco ndihmon Joe me Task Forcën e Supernjerëzve.