Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

2900

Lyra dhe Willi eksplorojnë një botë të re. Magjisteri merr masa për ngjarjet e kaluara. Lee Scoresby nis një mision.