Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

540

Shtriga Diana Bishop dhe vampiri Matthew Clairmont kërkojnë strehë në botën magjepsëse dhe të pabesë të Londrës Elizabetane. Atje, ata duhet të gjejnë një shtrigë të fuqishme për ta ndihmuar Dianën të kontrollojë magjinë e saj dhe të gjejnë Librin e Jetës.