Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

5621

Pas 3 muajsh fshehje nga Chin Gigante dhe Italianëve, Bumpy Johnson ndërmerr veprime për të hequr sanksionet nga koka e tij; duke lidhur aleanca të reja me furnitorët evropianë, Bumpy synon të ribashkohet me familjen e tij përsëri në Harlem.