Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

1138

Magne po bëhet fuqiplote dhe ka të paktën një kontroll të pjesshëm të rrufesë, gjigandët kanë nevojë për armët e vjetra - të cilat me sa duket të gjithë i kanë - për ta vrarë atë, dhe ka perëndi të shumta të fshehura brenda dhe rreth Eddës, megjithëse identitetet e tyre duhet të mbahen sekrete për t’i mbrojtur ata nga ndëshkimi i gjigantëve.