Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

787

Trupi i gjetur në oborrin e tij rrezikon lirinë e Alexit. Për të provuar se është i pafajshëm, ai kërkon përgjigje për disa pyetje në lidhje me Sarën tek psikiatri tek i cili ajo shkonte.