Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

1428

Pas vrasjes së Flaínit, Kontit të Leonit, shumica hedhin gishtin nga Ruy si fajtor. Ndërkohë, ai detyrohet nga Sancho që të kthehet në Zaragoza ku është i dënuar, për të mbledhur taksat. Në Leon, Urraca merr vesh se Jimena dhe Ruy janë të dashuruar dhe ndërton një skemë për të përfituar nga ky informacion.