Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 1

27287

Ragnar me ushtrinë e mbretit Horik fillojnë luftën me ushtrinë e Jarl Borgut i cili ka në krah Rollon. Princesha Aslaug vjen në Kategat me një surprizë që do ndryshojë gjithçka.