Sezoni 2 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

19868

Charlotte është e vendosur të bindë Luciferin të largohet nga Toka duke e kthyer Chloe kundër tij. Ndërkohë, Amenadiel ka filluar të punojë si ushtar i Charlotte, gjë që e bën Mazen të vërë në dyshim besnikërinë e tij.