Sezoni 2 - Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

2610

Biznesi i armëve lulëzon më mirë se kurrë më parë. Agjentja Stahl afrohet më shumë dhe e merr personale përballjen me klubin. Tensioni midis Jaxit dhe Clayt detyron Gemman të marrë vendim të vështirë.