Sezoni 2 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

19501

Barry dhe miqtë e tij gjejnë Breshkën, një meta njeri që mund të ngadalësojë kohën. Barry është në dilemë në t’i tregojë apo jo Patty-të sekretin e tij.