Sezoni 2 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

1070

Young Jun gjendet përpara një zgjedhje të vështirë kur Mai Ling tenton të vendosë përçarje midis tij dhe Ah Sahmit. Ah Sahm dhe Leary shkojnë në luftim të drejtpërdrejtë. E vendosur për të rrënuar Buckleyn, Penny i drejtohet gazetave. Mai Ling luan letrën e fundit kundër Hop Weit.