Sezoni 2 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 11

15547

Tensioni mes Luciferit dhe Chloes e vështirëson punën e tyre për të hetuar vrasjen e dy personave që kanë lidhje të vjetra me Luciferin.