Sezoni 2 - Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 11

2515

Chibsi bën një marrëveshje sekrete me agjenten Stahl për të mbrojtur gruan dhe vajzën e tij. Opie mëson të vërtetën e vrasjes së Donnas dhe kërkon hakmarrje.