Sezoni 2 - Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 12

19066

Barry përpiqet të bashkëpunojë me Dr. Harrison-in por zbulon që ai preferon të punojë vetëm. Flash-i lufton kundër një meta njeriu të ri. Dr. Harrison-i fillon t'i vjedhë shpejtësinë Barry-it.