Sezoni 2 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 13

17353

Për të shpëtuar detektiven, Luciferit të dëshpëruar i duhet të shkojë në ferr, por rruga e kthimit do të ketë të papritura, që nuk i kishte menduar. Vetëm dikush mund ta nxjerrë prej andej, ndërkohë që detektivja, lufton me vdekjen e sigurt...