Sezoni 2 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 14

17316

Pasi nuk kontaktoi familjen e tij dhe departamentin e policisë për dy javë, Lucifer u kthye për të ndihmuar gjetjen e vrasësit të një kitaristi. Lucifer-i ka një grua të re në jetën e tij.