Sezoni 2 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 15

15908

Në përpjekje për të mësuar si të kontrollojë Shpatën e Zjarrtë, Luciferi shfrytëzon çështjen e re që të mësoj më shumë mbi kontrollon e ndjenjave.