Sezoni 2 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 15

19319

Kur King Shark u arratis nga rezervuari i A.R.G.U.S. Lajla dhe Dig udhëtojë për në Central City për të paralajmëruar Flash. King Shark shfaqet në shtëpinë Uest dhe sulmon Xhonë, Iris, Uollin dhe Berin.