Sezoni 2 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 17

18703

Për të zbuluar si të bëhet me i shpejtë, Berri udhëton pas në kohë të pyesë Wellsin (Eduard Thawne). Në këtë tentativë përpos faktit që zbulohet e ndjek dhe një krijesë që gjuan "Të Shpejtët".