Sezoni 2 – Episodi 18 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 18 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 18 (I FUNDIT)

14724

Charlotte aksidentalisht vret një njeri duke e djegur, duke detyruar Luciferin t'i mbajë të fshehtë Chloit çfarë ka ndodhur në të vërtetë. Luciferi dërgon Mazen në kërkim të Charlottes dhe Amenadielit tw cilët janë zhdukur të dy.