Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

9721


Hakan zbulon një lidhje midis vjedhjes në muze dhe planit të tmerrshëm të Të Pavdekshmëve. Duke vuajtur kontrollin e Faysalit, Leyla bëhet rrezik serioz për Hakanin.