Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 2

3027

Livia bëhet një peng - dhe një shënjestër - në përplasjen midis Spadinos dhe nënës së tij. Sara kërkon një aleat të ri të Vatikanit dhe Cinaglia rrezikon të mos i bindet Samurait.