Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

19881

Një lidhje është krijuar midis Tokës dhe një Toke tjetër që me sa duket është në një Univers Paralel. Flesh takohet me kopjen e tij dhe duhet të luftojë njerëzit që Zum i dërgon për ta vrarë.