Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

599

Ndërsa Moritz vazhdon të lundrojë në një rrjet të ndërlikuar gënjeshtrash të hedhura nga ai vetë, ai shqetësohet gjithnjë e më shumë nëse Lisa zbulon për përfshirjen e tij në MyDrugs. Në një situatë të presionit të lartë, Daniel vjen me një ide të mirë.