Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 2

439

Kur kalon në botën e Willit, Lyra gjendet në vështirësi e vetme. Pas takimit me Charles Latrom fillojnë kërkimin për një shkollar që do i ndihmojë për të marrë përgjigje të shumë pyetjeve.