Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

551

Ndërsa vazhdon kërkimet e saj për një mësuese, Diana takon alkimisten e pasur Mary Sidney; Sundimtari vampir i Londrës kërkon të takojë Dianan dhe Matthewn pasi ai shqetësohet nga ardhja e tyre e papritur në qytet.