Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

955

Magne merr leksione nga Wenche në lidhje me pamundësinë për të hartuar fabulën Mjolnir. Vidar merr Laurits në shtëpi për të pirë nga një birrë dhe për të ngrënë zemrën e një kafshe dhe më pas ai sheh një version shumë te ndryshëm të vetes në pasqyrë.