Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

704

Lorenzo pranon të bëhet avokati i Alexit. Mariana vendos se çfarë do bëjë me Elroyn. Elisa e pëson keq nga një sulm i Alexit kundra Cesarit.