Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

1246

Alfonso, duke ndjekur këshillën e Urracas, mundohet të joshë Ruyn që të qëndrojë në Leon duke thyer fejesën mes Jimenas dhe Orduños dhe duke bekuar martesën e Ruyt me Jimenan, me kusht që të tradhtojë Sanchon. Ndërkohë arabët, që duan të dobësojnë mbretëritë e krishtera, i thonë Sanchas se Mbreti u helmua.