Sezoni 2 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 2

25900

4 vite të qeta kanë kaluar me Ragnarin si kont. Ka ardhur koha që një aleancë e re të fillojë të lundrojë përsëri në Angli. Por një stuhi i shtyn ata në një drejtim tjetër.