Sezoni 2 – Episodi 20 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 20

17393

Tani që Flashit i kanë humbur fuqitë, të gjithë po përpiqen te gjejnë një menyre për t'ia kthyer ato mbrapsht. Cisco sheh një vizion te vëllait te tij dhe shkon te takohet me të. Zoomi do te vrase ekipin e policisë por Caitlin e ndalo. A do te pranoje Berry ti marre përsëri fuqitë përmes goditjes elektrike?