Sezoni 2 – Episodi 21 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 21

17984

Barry i ngecur në Forcën e Shpejtësisë arrin të fitojë shpejtësinë e tij dhe kthehet në tokë ku i duhet të përballet menjëherë me një meta-njeri të kthyer nga vdekja. Zoom përgatit një ushtri me meta-njerëz për të pushtuar Tokën.