Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

9440


Zeynepi bashkohet me Leylan për të gjetur shënjestrën e sulmit të Të Pavdekshmëve. Faysali shkon pas Hakanit ndërkohë që gjendja shëndetësore e Ruyas përkeqësohet.