Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

20291

Lucifer dhe Chloe hetojnë një vrasje pasi videoja e krimit përhapet në rrjetet sociale. Kur shfaqet një video e dytë e kuptojnë që po përballen me një vrasës serial.