Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 3

2941

Aureliano betohet për hakmarrje. Angelica bën një plan për të ndihmuar Spadinon. Dyshimet e Cristianas rreth Leles rriten. Samurai i bën presion Saras të zhvendosë refugjatët.