Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

16456

Carla ia mohon Samuelit se kishte gisht në vrasjen e Marinës, por pa e besuar, ai vendos të zbulojë më shumë. Nadia përpiqet të ndihmojë Guzmanin, ndërsa Polo, i tmerruar nga ankthet, i hapet Anderit...