Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

20019

Luis Snart po detyron djalin e tij të kryejë një grabitje bashkë me të, ndërkohë që motra e tij është në rrezik. Flesh duhet të infiltrohet në bandën e tyre që të sigurohet se askush nuk do të lëndohet.