Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

5835

Wilkesi zgjidh problemin e Martyt dhe Wendyt përsa i përket Blake. Rachel dërgohet në një mision nga agjenti Petty për të zbuluar Martyn ndërkohë që Ruthi nuk do që të pranojë fatin e saj si pjesë e familjes Langmore.