Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

496

Frymëzuar nga rezultatet e një provimi karriere, Moritz përqafon rolin e tij të ri si Drejtor, por humbet qetësinë kur Lenny sugjeron që Kira t'i bashkohet ekipit.