Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

539

Një sulm i tmerrshëm dhe i padrejtë i policisë ndodh ndaj disa fëmijëve me ngjyrë, teksa Johnsoni ndihet i detyruar të ndërhyjë për shkak të vajzës. Polici i korruptuar e merr vesh mbi biznesin e tij dhe të Chinit dhe kërkon rryshfet për t'i dhënë ndihmë mjekësore të arrestuarve, por çështja zgjidhet ndryshe.