Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

903

Ndërkohë në Ragnarok, episodi 3, zhvillohet një protestë studentore kundër Jutuls, përballë Fjor, i cili është krejtësisht i lumtur për të zbuluar të gjitha shkeljet e ndryshme të familjes së tij. Vidar padyshim është duke mashtruar për këtë dhe arrin në protestë personalisht, ku Laurits, duke parë të gjithë turmat e mbledhura, hip në pjesën e pasme të makinës së tij dhe i jep Magne dhe Imanit gishtin e mesit.